o księgarni

Księgarnia w likwidacji.

 

 

Witamy w poetyckiej przestrzeni w Internecie!

 

Księgarnia poetycka fascinatio.pl powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na otwarty dostęp do publikacji poetyckich autorów znanych, ale także tych debiutujących. Rosnąca w siłę grupa miłośników czytania i pisania poetyckich strof odnajdzie w tym miejscu materiał inspirujący i  motywujący do dalszego działania.

 

Czytelnicy odnajdą na tych stronach wiele propozycji lektur, na każdą okazję. Do poczytania w samotności i w gronie przyjaciół, na czas melancholijnych wieczorów i na poprawę humoru. Dla tych, którzy lubią zagłębiać się w sens wierszowanych strof, odkrywamy skarbnicę pomysłów na mile spędzony czas.

 

W naszej księgarni staraliśmy się zgromadzić nie tylko książki poetyckie, ale również publikacje traktujące o poezji. Działy „książki o poezji” i „biografie” dedykujemy szczególnie ludziom czerpiącym radość z pogłębiania swojej wiedzy na temat autorów, okoliczności powstawania ich dzieł, a także poszukiwaczy innych punktów widzenia, komentarzy i opinii. Wyodrębniliśmy również publikacje wielojęzyczne i książki autorów obcych narodowości.

 

Zachęcamy do poszukiwań, odkrywania własnych preferencji, poszerzania zainteresowań literackich. A przede wszystkim, życzymy Państwu jak najczęstszego spędzania czasu w towarzystwie poezji!